Uwaga Ostrzeżenie: Istnieje możliwość zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/apakozee/public_html/packshot/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrożenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.

Serwis wykorzystuje pliki cookie. Kliknij, aby zapoznać się z Polityką Plików Cookie.

Fotografia produktowa, packshot
Zdjęcia odzieży

Proponujemy wykonanie dla Państwa firmy sesji zdjęciowej produktów związanych z modą. Zakres sesji zależy od Państwa potrzeb. Można wyróżnić dwa główne typy sesji:

Wersja podstawowa.
Jest to sesja z modelem/modelką. Zakres sesji jest indywidualnie ustalany, aby uzyskać efekt zgodny z Państwa oczekiwaniami. Najczęściej tego typu sesja reklamowa wymaga pracy wielu osób (fotograf, model, wizażystka, grafik). Efekt takiej sesji robi znacznie większe wrażenie w porównaniu z sesją w wersji minimum.

Wersja minimum.
Jest to prosta sesja zdjęciowa produktów związanych z modą, bez udziału modeli. Sesja może być wykonana na manekinie. Pozwala na znacznie szybsze uzyskanie efektu końcowego w porównaniu do sesji z modelem. Także z uwagi na mniejszą liczbę zaangażowanych w projekt osób, umożliwia znaczne ograniczenie kosztów.

Galeria Zdjęć Mody
Wykorzystanie zawartości stron tylko za pisemną zgodą firmy ZEE.Sesja ciążowa, rodzinna, dziecięca